Alın Alına (Çiftli) Kasasız Sürme Sineklik Sistemi
ÖLÇÜ ALMA ŞEKİLLERİ (ADOBE READER)

Alın Alına Pilise Sineklik Sistemi (Sağdan ve Soldan Gelerek Ortada Mıknatıs İle Birleşen Sistem)

Alın Alına (Çiftli) Kasasız Sürme Sineklik   sistemleri çalışma biçimi olarak alt ve üst rayları ile üst ray içerisindeki özel gizli tekerlekleri, 20 mm yüksekliğindeki özel fırçaları sayesinde iki ayrı kanat sürülerek çalışan tam bir geçirmezlik sağlayan modeldir. Genel itibari ile 19 x 53 x 1,2 mm kalınlığındaki özel kanallara ve fırça yuvasına sahip alüminyum profiller ölçülerine göre kesildikten sonra 20 mm yüksekliğindeki özel sızdırmazlık fırçaları takılıp köşelerinden bağlantı takozları ile birleştirilerek iki ayrı çerçeve haline getirilir. 
85 mm yüksekliğine sahip özel orta kayıt profilleri ile tam olarak desteklenmeleri sağlanır. Orta kayıt da takılan bu alüminyum çerçevelerin içerisine özel yanmaz fiberglas tül bu iş için imal edilmiş contalar aracılığı ile gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir. Sürme kapı sineklik kanatları üzerine özel tekerlekleri bağlanarak bu tekerlekler 30 x 40 x 1,2 mm ölçülerindeki özel üst ray profiline rahatça yürüyebileceği şekilde geçirilip alttaki 29 x 18 x 1,2 mm ölçülerindeki alt kılavuz profili içerisine oturtturulmak suretiyle Alın alına sürülebilecek şekilde uygulamaya hazır hale getirilir.

Temizlik yönünden diğer sineklik modelleri gibi bir sünger veya bez yardımı ile çok fazla bastırmadan temizliğinin sağlanması mümkündür.

Tüm diğer modellerimizde olduğu gibi Alın Alına (Çiftli) Kasasız Sürme Sineklik Sistemi sistemlerinde de altı ana renk (Beyaz, Altın meşe, Antik meşe, Maun, Krem, Metalik Gri) mevcut olup, isteğiniz ve ihtiyacınıza yönelik olarak da yüzlerce sineklik rengi (alüminyum ral renkleri) ile siz müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmaktayız. Ayrıca transfer boya olarak ta adlandırdığımız kaplamalı desenlerimiz de mevcut olup çözüm sunamayacağımız bir sineklik rengi yoktur.

Tüm sineklik modellerimiz 2 yıl İzdora Sineklik ve Yapı Sistemleri garantisi altındadır.