Çift Kanat Kasalı Dışa Açılır Kapı Sineklik Sistemi
ÖLÇÜ ALMA ŞEKİLLERİ (ADOBE READER)

Çift Kanat Kasalı Dışa Açılır Kapı Sineklik Sistemi

Çift Kanat Kasalı Dışa Açılır Kapı Sineklik  sistemleri çalışma biçimi olarak menteşeleri sayesinde dışarıya açılan ve mıknatıslı çıt çıt ile kilitlenen ve özel fırçaları sayesinde tam bir geçirmezlik sağlayan bir modeldir. Genel itibari ile 19x53x1.2 mm ölçülerindeki özel kanallara ve fırça yuvasına sahip alüminyum profiller ölçülerine göre kesildikten sonra köşelerinden bağlantı takozları ile birleştirilerek bir çerçeve haline getirilir.85 mm yüksekliğine sahip özel bir orta kayıt profili ile tam olarak desteklenmesi sağlanır. Orta kayıdı da takılan bu alüminyum çerçevenin içerisine özel yanmaz fiberglas tül bu iş için imal edilmiş contalar aracılığı ile gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir. Menteşeleri tutamakları ve mıknatıs kilitleri bağlanarak  biri sağa biri sola açılacak şekilde ve doğramının dış kısmında kalan kolun sinekliğe çarpmaması için 40 x 20 x 1.2 mm ölçülerindeki özel kutu profil bağlanmak suretiyle uygulamaya hazırlanır.

Özellikle sineklik kullanma ihtiyacı duymadığımız kış aylarında basit bir hareketle menteşelerinden yukarı doğru kaldırarak  yerinden çıkarıp uygun bir alanda muhafaza altına alabilirsiniz.Bu muhafaza altına alma işlemi otomatikman sinekliğin ömrünü uzatacak ve size daha uzun yıllar hizmet etmesini sağlayacaktır.

Temizlik yönünden diğer sineklik modellerine nazaran daha kolay temizlenen bir yapısı vardır.İsterseniz bir sünger veya bez yardımı ile çok fazla bastırmadan temizliğinin sağlanması mümkün olduğu gibi isterseniz yerinden çıkarıp bir duş başlığı yardımı ile üzerine su tutarak ta temizlenebilir.

Tüm diğer modellerimizde olduğu gibi  Çift Kanat Kasalı Dışa Açılır Kapı Sineklik sistemlerinde de altı ana renk (Beyaz, Altın meşe, Antik meşe, Maun, Krem, Metalik Gri) mevcut olup isteğiniz ve ihtiyacınıza yönelik olarak ta yüzlerce sineklik rengi (alüminyum ral renkleri) ile siz müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmaktayız.Ayrıca transfer boya olarak ta adlandırdığımız kaplamalı desenlerimiz de mevcut olup çözüm sunamayacağımız bir sineklik rengi yoktur.

Tüm sineklik modellerimiz 2 yıl İzdora Sineklik ve Yapı Sistemleri garantisi altındadır.