Dikey Pileli Sineklik Sistemi
ÖLÇÜ ALMA ŞEKİLLERİ (ADOBE READER)

Dikey Pilise Sineklik Sistemi (Yukarıdan Aşağıya Çalışan Sistem)

Pilise sineklik diğer adı ile Akordeon Sineklik bütünü ile yepyeni, kendini kolayca fark ettiren katlanan tüle sahip şık tasarımı ve kolay kullanımı ile öne çıkan işlevsel ve dekoratif bir modeldir. Gerek dar alanlara olan uyumu gerek şık tasarımı gerekse kullanım avantajları ile sadece Türkiye de değil tüm Dünya ülkelerinde en çok tercih edilen sineklik modelidir. Çalışma biçimi olarak diğer sineklik modellerinin yetersiz kaldığı veya çözüm üretemediği alanlar göz önüne alınarak üretilmiştir.

Sistem çalışma prensibi muhteşem bir ar-ge çalışmasının sonucunda kusursuz, alternatifsiz ve çözüm ortağı bir model olarak ortaya çıkmıştır. Balkon kapısı, cam balkon, Fransız balkon, sürme pencere-kapı, dışa açılır kapılar ve büyük alanların kapatılması için kullanılan ideal bir üründür. Çalışma biçimi oldukça akıcı ve kullanışlıdır. Evdeki küçük büyük herkesin kullanırken zorlanmayacağı yegâne sistemdir. Açılırken veya kapanırken herhangi bir yer işgal etmesi söz konusu değildir. Bu sebep ile önünde olabilecek herhangi bir masa, sandalye veya eşya için yer değiştirerek alan açmak zorunda kalmazsınız. Bir diğer avantajı ise herhangi bir sebepten dolayı pencere, kapı, balkon veya cam balkonunuzda dışarıdan sineklik uygulaması yapılacak kadar alan kalmamış ise çözüm ortağınız kesinlikle Pilise sinekliktir.24 x 40 x 1,2 mm ölçülerindeki profili sayesinde panjur, ferforje veya alüminyum küpeştenin dış alandan doğramaya çok yakın montaj yapılması sebebi ile diğer sineklik modellerinin uygulanamayacağı durumlarda  bu sineklik modeli tek alternatifinizdir.

Pilise sineklik tülü bu sistemin en önem arz eden aksamıdır. Pilise sineklik tülünün özel yapısı gereği en çok aşınacak kısmı doğal olarak tüllerin kat yerleridir. Birde mevsim şartları ve zamanın akışı olaya dâhil edildi mi tülün dayanıklılığı daha da önemli bir hal almaktadır. Bu sebeple firmamız İzdora Sineklik ve Yapı Sistemleri zamanın akışını ve mevsim şartlarından dolayı yıpranmaları gerek müşterileri gerekse kendisi için şansa bırakmamıştır. Bu sebeple Sineklik tülü konusunda da dünyanın en iyi markaları ile çalışılmaktadır.

Montajı çok kolaydır. Sinekliğin kasasında bulunan montaj çizgisinden istenilen miktarda vida atılmak sureti ile temiz, hızlı ve pratik bir montaj aşaması vardır.

Tüm diğer modellerimizde olduğu gibi Pilise sineklik sistemlerinde de altı ana renk (Beyaz, Altın meşe, Antik meşe, Maun, Krem, Metalik Gri) mevcut olup, isteğiniz ve ihtiyacınıza yönelik olarak ta yüzlerce sineklik rengi (alüminyum ral renkleri) ile siz müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmaktayız. Ayrıca transfer boya olarak ta adlandırdığımız kaplamalı desenlerimiz de mevcut olup çözüm sunamayacağımız bir sineklik rengi yoktur.

Tüm sineklik modellerimiz 2 yıl İZDORA Sineklik ve Yapı Sistemleri garantisi altındadır.