İçe Açılır Sineklik Sistemi
ÖLÇÜ ALMA ŞEKİLLERİ (ADOBE READER)

İçe Açılır Sineklik Sistemi

İçe Açılır Menteşeli Sineklik  sistemleri çalışma biçimi olarak dışında kullanılan özel fırçalı kasa ve menteşeler sayesinde içeriye açılan ve mıknatıslı çıt çıt ile kilitlenen bir modeldir. Genel itibari ile dışındaki fırçalı özel kasası oluşturulduktan sonra 17 x 25 x1.2 mm ölçülerindeki özel kanallara sahip alüminyum profiller ölçülerine göre kesilir sonra köşelerinden bağlantı takozları ile birleştirilerek bir çerçeve haline getirilir. Buna ilaveten yine köşelere sarkmayı engelleyen özel köşe destek takozları bağlanır. Bu alüminyum çerçevenin içerisine özel yanmaz fiberglas tül bu iş için imal edilmiş contalar aracılığı ile gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir ve sineklik kanadı oluşturulur.
Menteşeleri tutamağı ve içe açılan mıknatıs kilidi bağlanmak suretiyle uygulamaya hazırlanır.

Özellikle sineklik kullanma ihtiyacı duymadığımız kış aylarında basit bir hareketle menteşelerinden yukarı doğru kaldırarak  yerinden çıkarıp uygun bir alanda muhafaza altına alabilirsiniz. Bu muhafaza altına alma işlemi otomatikman sinekliğin ömrünü uzatacak ve size daha uzun yıllar hizmet etmesini sağlayacaktır.

Temizlik yönünden diğer sineklik modellerine nazaran daha kolay temizlenen bir yapısı vardır. İsterseniz bir sünger veya bez yardımı ile çok fazla bastırmadan temizliğinin sağlanması mümkün olduğu gibi isterseniz yerinden çıkarıp bir duş başlığı yardımı ile üzerine su tutarak ta temizlenebilir.

Tüm diğer modellerimizde olduğu gibi İçe Açılır Menteşeli Sineklik sistemlerinde de altı ana renk (Beyaz, Altın meşe, Antik meşe, Maun, Krem, Metalik Gri) mevcut olup, isteğiniz ve ihtiyacınıza yönelik olarak ta yüzlerce sineklik rengi (alüminyum ral renkleri) ile siz müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmaktayız. Ayrıca transfer boya olarak ta adlandırdığımız kaplamalı desenlerimiz de mevcut olup çözüm sunamayacağımız bir sineklik rengi yoktur.

Tüm sineklik modellerimiz 2 yıl İzdora Sineklik ve Yapı Sistemleri garantisi altındadır.