40 x 20 Kasa İlaveli Çift Kanat İçe Açılır Kapı Sineklik Sistemi
ÖLÇÜ ALMA ŞEKİLLERİ (ADOBE READER)

40 x 20 Kasa İlaveli Çift Kanat İçe Açılır Kapı Sineklik Sistemi

40 x 20 Kasa İlaveli Çift Kanat İçe Açılır Kapı Sineklik  sistemleri çalışma biçimi olarak özel fırça yuvalı kasa profili sayesinde içeriye açılan ve mıknatıslı çıt çıt ile kilitlenen ve özel fırçaları sayesinde tam bir geçirmezlik sağlayan iki ayrı kanatlı bir modeldir. Genel itibari ile 19,3 x 40 x 1,2 mm kalınlığındaki özel fırça yuvasına sahip kasa ve 19 x 53 x 1,2 mm kalınlığındaki özel kanallara sahip alüminyum sineklik kapı kanatları ölçülerine göre kesildikten sonra köşelerinden bağlantı takozları ile birleştirilerek bir kasa ve iki ayrı kapı kanadı haline getirilir.
Kapı profilleri 85 mm yüksekliğine sahip özel bir orta kayıt profili ile tam olarak desteklenir. Orta kayıtları da takılan bu alüminyum kapıların içerisine özel yanmaz fiberglas tül bu iş için imal edilmiş contalar aracılığı ile gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir. Menteşeleri tutamakları ve mıknatıs kilitleri bağlandıktan sonra biri sağa biri sola içeri açılacak şekilde hazırlanır. Doğramının dış kısmında kalan kolun sinekliğe çarpmaması için 40 x 20 x 1,2 mm ölçülerindeki özel kutu profil bağlanmak suretiyle montaja hazır hale getirilir.

Özellikle sineklik kullanma ihtiyacı duymadığımız kış aylarında basit bir hareketle menteşelerinden yukarı doğru kaldırarak  yerinden çıkarıp uygun bir alanda muhafaza altına alabilirsiniz. Bu muhafaza altına alma işlemi otomatikman sinekliğin ömrünü uzatacak ve size daha uzun yıllar hizmet etmesini sağlayacaktır.

Temizlik yönünden diğer sineklik modellerine nazaran daha kolay temizlenen bir yapısı vardır. İsterseniz bir sünger veya bez yardımı ile çok fazla bastırmadan temizliğinin sağlanması mümkün olduğu gibi isterseniz yerinden çıkarıp bir duş başlığı yardımı ile üzerine su tutarak ta temizlenebilir.

Tüm diğer modellerimizde olduğu gibi Kasa İlaveli Çift Kanat İçe Açılır Kapı Sineklik sistemlerinde de altı ana renk (Beyaz, Altın meşe, Antik meşe, Maun, Krem, Metalik Gri) mevcut olup, isteğiniz ve ihtiyacınıza yönelik olarak ta yüzlerce sineklik rengi (alüminyum ral renkleri) ile siz müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmaktayız. Ayrıca transfer boya olarak ta adlandırdığımız kaplamalı desenlerimiz de mevcut olup çözüm sunamayacağımız bir sineklik rengi yoktur.

Tüm sineklik modellerimiz 2 yıl İzdora Sineklik ve Yapı Sistemleri garantisi altındadır.