Kasasız Sürme Sineklik Sistemi
ÖLÇÜ ALMA ŞEKİLLERİ (ADOBE READER)

Kasasız Sürme Sineklik Sistemi

Kasasız Sürme Sineklik  sistemleri genel çalışma biçimi olarak alt ve üst rayları ile üst ray içerisindeki özel gizli tekerleği, 20 mm yüksekliğindeki özel fırçaları sayesinde sürülerek çalışan tam bir geçirmezlik sağlayan modeldir.        Genel itibari ile 19 x 53 x 1,2 mm ölçülerindeki özel kanallara ve fırça yuvasına sahip alüminyum profiller ölçülerine göre kesildikten sonra 20 mm yüksekliğindeki özel sızdırmazlık fırçaları takılıp köşelerinden bağlantı takozları ile birleştirilerek bir çerçeve haline getirilir. 
85 mm yüksekliğine sahip özel orta kayıt profili ile tam olarak desteklenmesi sağlanır. Orta kayıt da takılan bu alüminyum çerçevenin içerisine özel yanmaz fiberglas tül bu iş için imal edilmiş contalar aracılığı ile gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir. Sürme kapı sineklik kanadı üzerine özel tekerlekleri bağlanarak bu tekerlekler 30 x 40 x 1,2 mm ölçülerindeki özel üst ray profiline rahatça yürüyebileceği şekilde geçirilip alttaki 29 x 18 x 1,2 mm ölçülerindeki alt kılavuz profili içerisine oturtturulmak suretiyle uygulamaya hazır hale getirilir.

Temizlik yönünden diğer sineklik modelleri gibi bir sünger veya bez yardımı ile çok fazla bastırmadan temizliğinin sağlanması mümkündür.

Tüm diğer modellerimizde olduğu gibi Kasasız Sürme Sineklik sistemlerinde de altı ana renk (Beyaz, Altın meşe, Antik meşe, Maun, Krem, Metalik Gri) mevcut olup, isteğiniz ve ihtiyacınıza yönelik olarak da yüzlerce sineklik rengi (alüminyum ral renkleri) ile siz müşterilerimize sınırsız renk seçeneği sunmaktayız. Ayrıca transfer boya olarak ta adlandırdığımız kaplamalı desenlerimiz de mevcut olup çözüm sunamayacağımız bir sineklik rengi yoktur.

Tüm sineklik modellerimiz 2 yıl İzdora Sineklik ve Yapı Sistemleri garantisi altındadır.